Zmiana rachunku bankowego OSP Kokoszyce 2019-01-05

Zarząd OSP Kokoszyce informuje, że nastąpiła zmiana numeru konta bankowego Ochotniczej Straży Pożarnej:
Nowy nr konta bankowego OSP Kokoszyce:
26 8436 0003 0101 0401 5802 0001 więcej »

« do góry
Dzielnicowe spotkanie opłatkowe 2017-12-29

W dniu 28 grudnia w naszej remizie odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne, które zostało zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich oraz Radę Dzielnicy Kokoszyce. W spotkaniu tym nie zabrakło również przedstawiciela naszej jednostki. Wszystkich kokoszyckich strażaków reprezentował prezes OSP – Witold Kowol. Organizatorom składamy podziękowania za zaproszenie, życzenia oraz wspólne spotkanie. więcej »

« do góry
Powiatowe spotkanie świąteczno-noworoczne 2017-12-27

27 grudnia w Wiejskim Ośrodku Kultury i Rekreacji w Połomi odbyło się zebranie sprawozdawcze Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wodzisławiu Śląskim za rok 2017 połączone ze spotkaniem świąteczno-noworocznym. W zebraniu reprezentując OSP Kokoszyce udział wzięli Grzegorz Grychnik i Witold Kowol. Na zebraniu podsumowano całoroczną działalność zarządu oraz przedstawiono plan działalności na najbliższy rok. Zebranie było okazją do połamania się opłatkiem oraz złożenia sobie życzeń – także już i tych noworocznych. Podczas spotkania jednostka OSP Kokoszyce otrzymała dyplom i podziękowanie za uczestnictwo w kolejnej edycji programu „Strażacy w honorowym Krwiodawstwie Ognisty Ratownik – Gorąca Krew.” więcej »

« do góry
Strażacy OSP odwiedzili swoich chorych i starszych kolegów 2017-12-22

Tradycyjnie z okazji Świąt Bożego Narodzenia przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Kokoszycach odwiedzili starszych i chorych strażaków naszej jednostki. W dniu 22 grudnia w trakcie odwiedzin w imieniu wszystkich strażaków osobom odwiedzanym zostały złożone życzenia świąteczne oraz wręczono drobne prezenty. Spotkanie było również okazją do wspólnego połamania się opłatkiem. Delegację reprezentującą strażaków OSP Kokoszyce tworzyli: Stefan Dzierżawa, Kazimierz Radecki, Dariusz Gozdalski i Witold Kowol. więcej »

« do góry
Przygotowanie kościoła do Świąt Bożego Narodzenia 2017-12-19

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kokoszycach składa podziękowania wszystkim strażakom, którzy w dniu 18.12.2017 r. brali udział w pracach związanych z postawieniem choinek i przygotowaniem naszego kościoła do Świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jak każdego roku współuczestniczyliśmy w realizacji tego przedsięwzięcia. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, wsparcie oraz tak liczny udział. więcej »

« do góry
Kalendarz strażacki 2017-12-15

Tradycyjnie każdego roku Ochotnicza Straż Pożarna w Kokoszycach wydaje i rozprowadza wśród mieszkańców naszej dzielnicy swój kalendarz strażacki. Nie inaczej było również i w tym roku. Zarząd jednostki składa podziękowania wszystkim strażakom uczestniczącym w rozprowadzaniu kalendarzy oraz wszystkim mieszkańcom za okazywaną pomoc oraz za każde życzliwe słowo skierowane w naszą stronę. więcej »

« do góry
Nowe drabiny oraz podesty w wieży OSP 2017-12-05

W miesiącu grudniu zakończono prace związane z wymianą starych oraz instalacją i montażem nowych drabin oraz podestów w wieży budynku remizy OSP Kokoszyce. Prace były niezbędne do wykonania w związku z koniecznością poprawy bezpieczeństwa osób użytkujących te pomieszczenia oraz w celu swobodnego dostępu do zainstalowanej na szczycie wieży – syreny alarmowej. Nowe drabiny oraz podesty zostały wykonane z elementów i profili ocynkowanych. Dodatkowo zostały wymienione na nowe również drzwi na szczycie wieży. Koszt inwestycji w całości został pokryty ze środków budżetu miasta Wodzisławia Śląskiego za co zarząd OSP składa wyrazy wdzięczności i słowa podziękowania. więcej »

« do góry
Ćwiczenia na obiektach parafialnych 2017-11-20

W sobotę 18 listopada strażacy naszej jednostki, w ramach ćwiczeń udali się na teren probostwa parafii Niepokalanego Serca Maryi w Kokoszycach. Na prośbę ks. Proboszcza, zostały wyczyszczone oraz udrożnione rynny na obiektach parafialnych. W działaniach uczestniczyli: Grzegorz Grychnik, Bogdan Manowski, Józef Grychnik, Patryk Grela oraz Witold Kowol. więcej »

« do góry
Zabezpieczenie Półmaratonu o Puchar Prezydenta Miasta 2017-11-06

W niedzielę 5 listopada br. odbył się XI Wodzisławski Półmaraton o Puchar Prezydenta Miasta. W tym dniu strażacy naszej OSP wspólnie z kolegami innych jednostek z terenu miasta dbali o bezpieczeństwo uczestników tego biegu. Zabezpieczeniu podlegały ulice: Bogumińska, Wałowa, Radlińska, 26 Marca, Plac Gladbeck, Kubsza, Rynek, Sądowa. Zarząd jednostki składa podziękowania wszystkim strażakom uczestniczącym w tych działaniach. więcej »

« do góry
"Tym co odeszli na wieczną służbę" - strażacy OSP Kokoszyce 2017-11-01

Członkowie zarządu naszej jednostki tradycyjnie jak co roku z okazji dnia Wszystkich Świętych złożyli wiązankę kwiatów oraz zapalili znicz w centralnym miejscu przy krzyżu na cmentarzu w Kokoszycach. Każdego roku kokoszyccy strażacy, pamiętając o wszystkich zmarłych odwiedzają cmentarz parafialny. Gest ten jest wyrazem szacunku oraz pamięci o wszystkich zmarłych założycielach i strażakach ochotniczej i państwowej straży pożarnej. więcej »

« do góry


Strony:1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51
Studio Reklamy EFEKT Historia | Odznaczenia | Załoga | Zarząd | Wyposażenie | Galeria | Linki | Kontakt
Copyright © OSP Kokokszyce 2019