Turniej tenisa stołowego rozegrany........... 2008-01-16
W dniu 15.01.2008r. o godz. 9.00 w SP 21 odbył się turniej tenisa stołowego członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach wiekowych: 12-15 i 16-18lat
-W grupie młodszej pierwsze miejsce zajął - Dawid Skupień (10lat) z MDP OSP Radlin II, wygrywają w finale z Mariuszem Koniecznym z MDP OSP KOKOSZYCE
-W grupie starszej pierwsze miejsce zajął - Tomasz Bandzarewicz z MDP OSP KOKOSZYCE, który także wygrał w ubiegłym roku.
Z naszej jednostki w turnieju także brali udział: Jacek Trojański i Michał Kozaczka
Puchary dla zwycięzców oraz pamiątkowe dyplomy wszystkim uczestnikom turnieju wręczyła pani V-ce Prezydent Miasta Wodzisław Śl. Aleksandra Chudzik